Smart_Klima_Logo_Retina1

Smart Klima iklimlendirme sistemleri İstanbul ve çevresindeki bütün noktalara yaygın klima servis hizmeti veren firmamız yetkili klima servisi olarak birçok markanın cihazlarına bakım montaj tamir gaz dolum yedek parça satış ve servis hizmeti sunmaktadır.

Smart Klima VRF SİSTEM KLİMALARIN servis alanında deneyimli kadrosuyla bilgiye dayalı ileri teknoloji çözümleri sunan firmamız, sürekli kendini geliştiren yenilikleri takip eden Profesyonel altyapıya sahip ekibiyle fark oluşturarak VRF SİSTEM KLİMALARIN servis ve servis sonrası tek adresi olmayı kendisine ilke edinmiştir.

Firmamız Klima Satış Servis Hizmet çözümleri ile aynı zamanda müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümlerini geliştirmek yüksek hizmet kalitesini standart hale getirmeyi görev bilmiştir.

Smart klima İklimlendirme Sistemleri  her biri kendi alanında deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosuyla verimli iş planlama altyapısıyla gerçekleştirdiği projelerde sürekli ilerleme sağlamıştır. Bu sayede gelişmelere açık, sistemli büyüyen bir kurum haline gelmiştir.

İstanbul ve çevresine sunduğumuz  klima montajı bakımı arıza tespit tamiri gaz dolumu hizmetleri ile müşterilerin beğenisini kazanan firmamız klima servisleri konusunda uzman teknisyen tamirci klima ustası ekibiyle her sorunun üstesinden gelmektedir. İstanbul ve tüm ilçelerinde klima soğutma ısıtma havalandırma alanında kaliteli ve garantili servis imkânı sunan şirketimiz tecrübe ve deneyimini her müşterisinde uygulamakta ve yıllardır başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Smart Klima İklimlendirme sistemleri İstanbul’da önde gelen klima servisi olarak ürünlerin bakım montaj ve arıza giderme işlemleri profesyonel adımlar izleyerek çözüme ulaştırıyoruz. Siz de böylesine uzman bir ekipten destek almak istiyorsanız iletişim bölümünden bizimle iletişime geçip servis talebinde bulunabilirsiniz. 

Klima Servisi (0212) 217 30 32

 

İşi ehline teslim edin, rahat edin.